הנחית קבוצות

שלום לכם . שמי שמחה לוין , מהמומחיות המובילות בארץ להכשרת מאמנים ומנטורים

מנחה ,מאמנת בכירה , סופר מנטורית , מחברת של ספרי הדרכה וערכות הדרכה ומשחק

 " להפוך חלום למציאות " והכוכב שבפנים " .

אני שמחה על האפשרות לקיים אתכם שיחה כמעט אישית .

אני שמחה על ההזדמנות הזו שבה אני יכולה לפנות לנשים מלב אל לב ולעזור להם להגשים את החלומות שלהם .

אני מאמינה שאנשים צריכים להעז לחלום ולהגשים את עצמם . השליחות שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות את החלום , לחיות את החיים הטובים ביותר שהם יכולים לחיות , לחיות בחיוביות , לחיות חיים משמעותיים ומספקים . אני חיה ונושמת את החלום מעל שני עשורים ויש כבר עשרות אלפי אנשים שלהם עזרתי לעשות שינוי ולהפוך את הרעיונות שלהם למציאות והם מעידים על כך. זו גם הסיבה שהקמתי את מכללת הבוטיק כישורים – קישורים כשהייתי רק בת 32 , כדי להגשים את החלום שלי ושלך .

אימון פרושו ל" עזור לאנשים לנוע מהמקום שבו הם נמצאים למקום טוב יותר , גבוה יותר , משמעותי יותר שבו הם רוצים להיות " . כדי לעזור לאנשים לעשות זאת פיתחתי את המודל הספיראלי לאימון . זהו מודל חדשני שאנחנו מלמדים כבר למעלה מ25 שנה ויש לו קבלות של הצלחה באימון אנשים לעשות שינוי  .

חושב לי להגיד לכם שגם אני עברתי בחיים שלי הרבה מאוד שינויים מאתגרים ומורכבים שחלקם נכפו עלי ובחלקם נדחפתי לעשות . לפעמים יזמתי את השינוי ולפעמים הגבתי על ארועים ומצבים שנכפו עלי . בעקבות זאת פיתחתי את המודל הספיראלי לאימון אנשים .

למה ספיראלי ?

כי שינויים בחיים עושים בספיראלה – במעגלים שהולכים ומתרחבים , לפעמים אנחנו נופלים למעלה אבל אנחנו תמיד בכיוון התקדמות .

לכל בית ספר לאימון יש " אני מאמין" משלו , גישה משלו, מתודולוגיה משלו , תפיסת חיים וסגנון משלו לגבי הכשרת אנשים לאימון , לשינוי והעצמה . אנחנו פתחנו גישה מנצחת- גישת האימון הספיראלי  וכלים שמוכיחים את עצמם שוב ושוב : כלים חוויתים , מעשים כמו חממות אימון בקבוצות קטנות .

השיטה שלנו מיועדת לאנשים שמוכנים לעשות תהליך אישי וקבוצתי – שינוי מבפנים החוצה .אנחנו עושים זאת בקבוצות קטנות , אינטימיות , איכותיות , במקום עם אנרגיה טובה ובעקר יש לנו תוצאות יוצאות מגדר הרגיל שמניעות אנשים לעשות שינוי .בנוסףהכלי הייחודי שלנו – הוא אימון בחממות קטנות שבהם כל 5 אנשים מקבלים מאמנת מוסמכת .

מה אנחנו מציעים ? קורסי אימון , קורסי הכשרה למנטורים , סופר מנטורית לתהליך אישי , הנחית קבוצות .

קורס להנחית קבוצות – איך הופכים רעיונות לסדנאות

האם אתם רוצים לקבל כלים מעשיים שיאפשרו לכם להנחות קבוצות   ?  
האם אתם אוהבים להדריך אנשים   ?
האם יש לכם רצון ,כישרון ויכולת  להשפיע,להנהיג ולהעצים אנשים בקבוצה ?
האם יש לכם יכולת עמידה בפני קהל   ?

אם אתם מנהלים,מנחים,מטפלים,מאמנים שרוצים לשדרג את הכלים שבידכם
להבנת עולם התוכן של קבוצות- התכנית הזאת נועדה בדיוק עבורכם. 
אם אתם רוצים לעסוק במקצוע  עם ייעוד אישי ולהוות מודל אישי ודוגמא אישית ,
אם אתם רוצים מקצוע  שיאפשר לכם לצמוח ולהגשים את עצמכם וגם עם אפשרויות תעסוקה מגוונות 
התכנית הזאת מתאימה לכם .

מכללת כישורים-קישורים היא מכללת בוטיק בעלת מוניטין וניסיון של למעלה מ- 20 שנים ,השמה דגש על למידה איכותית בקבוצות קטנות ואיכותיות באווירה נעימה ,במקום אסתטי ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר .

 

המומחיות שלנו היא בהכשרת מנחים . יש לנו ניסיון של למעלה מעשרים שנה  בהכשרת מנחים וקבלות עשיה בשטח –למעלה מעשרים וחמש אלף איש למדו והשתלמו אצלנו .

אצלנו לומדים להיות מנחים במיקוד גם  על הדרכה ומיומנויות וגם על תהליכים של דינמיקה קבוצתית והבנה עמוקה של תהליכיים קבוצתיים ושלבי התפתחות בקבוצה .
ראו מה אומרים בוגרי הקורסים שלנו –למטה .

ניהול אקדמי ופיתוח התכנית  :  שמחה לוין ,מנכ"לית כישורים-קישורים ,בוגרת תואר שני בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית ,פרס דיקן ,מהמומחיות המובילות בארץ לפיתוח מנהלים ,להכשרת יועצים, מנחים ומאמנים ,בעלת ניסיון רב בייעוץ אסטרטגי לארגונים בסקטור הציבורי והעסקי .

מחברת הספרים :"להפוך חלום למציאות " ופוליטיקה זה כן בשבילי " ,מפתחת מודלים לאימון –המודל הספיראלי ,ולהכשרת מנהיגות –מודל כוכב וכן מפתחת תכנית נ.מ.ש עבור שדולת הנשים בישראל שהוצגה באו"ם .

מנחים מרכזים בתכנית :שמחה לוין ומנחות מרכזיות בכישורים ,מומחיות בהכשרת מנחי קבוצות ובדינמיקה קבוצתית בין המנחות המובילות והוותיקות בארץ בהכשרת מנחי קבוצות ובתהליכים הקשורים בדינמיקה קבוצתית ועבודת צוות. מנחות בסמינרים ומכללות שונות. מלמדות במסגרת מכללת כישורים כישורים שנים רבות קורסים הקשורים להנחיית קבוצות.

מטרות התוכנית

1.להכשיר בעלי מקצוע ברמה גבוהה לתפקיד מנחי קבוצות במיקוד על תהליכים קבוצתיים תוך מתן דגש על הפרקטיקה
2.להקנות כלים יישומים ומיומנויות מעשיות הנדרשות לעוסקים בהנחית קבוצות ובהבנה עמוקה של משמעות הקבוצה להתפתחות האישית של כל אדם .
למי מיועד קורס הנחית קבוצות ?
1. לאנשים בעלי יכולת הדרכה ועמידה בפני קבוצות
2. לבעלי רקע בייעוץ ו/או הדרכה והנחיה ו/או מקצועות טיפוליים
3. לבעלי ובעלות השכלה אקדמית או על-תיכונית.
4. לאנשים שכבר עוסקים בעבודה קבוצתית אבל נדרשים לכלים מקצועיים
5. למנהלים ומקבלי החלטות הנדרשים להבין לעומק את הנושא של תהליכים קבוצתיים כחלק מהיותם מנהלים .

מסגרת הלימודים

40  שעות לימוד: 8 מפגשים של 4 ש"א  + פרויקט מעשי בהיקף של 8 ש"א. 
שיטת הלימוד שלנו היא ייחודית ומבוססת על חוויה התנסותית בקבוצות קטנות  וגם  תרגול ופרקטיקה של החומר הנלמד .
תכני הקורס:
הקורס נותן כלים מעשיים ויצירתיים לשילוב בין תוכן ותהליך בקבוצה

בחלק הראשון של הקורס "יושבים על כיסא המשתתף בקבוצה " :בסמסטר הראשון המשתתפים עוברים את תהליך הקבוצתי כמשתתפים בקבוצה של תוכן-תהליך  .אנחנו בכישורים מאמינים שרק מי שעובר על עצמו את תהליך הצמיחה בתוך קבוצה  יכול בהמשך להנחות אחרים  : תפיסת תפקיד המנחה המשלב בין תוכן ותהליך :רצף הדרכה-הנחיה ,הנחיה-התנסות בעולמות תוכן שונים, מיומנויות הנחיה והמשגה של עולם הקבוצות ,כל פעם אחד המשתתפים מקבל את מלוא הזרקור הקבוצתי להעצמה וצמיחה אישיים על ידי הקבוצה והמנחה .

בחלק השני: " עוברים  לכיסא המנחה " :בסמסטר זה מנחים בזוגות את העמיתים לקבוצה תוך יישום של השילוב בין תוכן לתהליך, בין הדרכה להנחיה דינמית . ומקבלים משוב .בנוסף לומדים כלים פרקטיים להתמודדות עם התנגדויות בקבוצה ,משפרים את שפת הגוף (באמצעות צילום בטלויזיה במעגל סגור ) ,לומדים להכין מערכי הנחיה ותוכניות לימוד ולפתח תוכניות הדרכה.

כל מה שאתם צריכים זה רק למלא את הטופס ולעשות את הצעד הראשון

נשמח לענות לכם על כל שאלה

השאירו פרטים בטופס או צרו איתנו קשר: 050-281-2825