לקוחות ממליצים

לקוחות מארגונים

לפני כשבועיים הסתיימה סדנה של שלושה חודשים בהנהלת עופרה כאן אצלנו בעבודה . הסדנה הייתה נהדרת ומעצימה , התכנים, הארגון , הרצף , מרצים אורחים , ומאמנים אורחים . חברו יחד ל- "יריעה " אחת שייצרה מארג מדהים ! ! שייש בו התבעה והעצמה תוך מתן חומר למחשבה , הפנמה ועשייה הלכה למעשה . חלק ממשתתפי הסדנה עשו שינויים במהלכה , חלקם הפנימו .. עיכלו ... והתחילו בשינוי . כל אחד ואחת בקצב שלו מדהים !!! תודה !!! תודה !!! תודה !!!
מהמרכז הרפואי - הלל יפה מחדרה
שלום לשמחה – מנכ"לית כישורים/קישורים, שלום למנחת הקורס, הגב' ציפי, שלום לצוות מנחה מצטרף... חשתי, העצמה! חשתי, סוג של חוויה! חשתי, הנאה מושלמת, ואת כולם, משתפת! אני בטוח...נשמעת...מאתגרת! חחח הקורס, נגע ברובו... בתהליך של הכוונה והנעה באופן אפקטיבי ויעיל להשגת יעדים חדשים, רצויים ולבטח, מושגים... בהתאם למטרות המבוקשות שלנו! באנו, הכוח להניע! וזה עובד! מה נדרש מאתנו? *להאמין בעצמנו ובתהליך. *להקשיב לקול הפנימי שלנו. * לרצות לכוון גבוה ולהגשים. *מחוייבות אישית ורצון אמיתי וכנה לשנות. ושוב...השליטה באנו! "אם תרצו זאת, אין זו אגדה" (בנימין זאב הרצל) אחרי הקדמה, המאפשרת...לא מעט השראה...הגיש התודות... תודה ענקית ומחבקת, למכללת כישורים/קישורים על מערך ארגוני , רישום, כיבוד, כריכים, ארוחות, נגישות -המאפשר תנאי נוחות לבאים בשעריה. הערכה והוקרה, לצוות מנחה, איכותי ברמתו! מקסים בסבלנותו! לכולכם...מוגש...השאפו! ולכן חברותי...לך ניר, חברי המקסימים...תודה כי ניתנה לי הזכות לחוות איתכם חווייה מרתקת זו. בהצלחה לכולם בהמשך ובאהבה!
נורית יצחק רכזת צילה ותוכניות תוספתיות
שמחה יקרה , ינואר 2013 ההכרות הראשונה של עם שמחה הייתה לפני יותר מעשור, שמחה הכשירה במשך השנים עשרות ממונות על נושא מעמד האישה – במוסד לביטוח לאומי. בשנים האחרונות נחשפתי ע"י שמחה לעולם האימון האישי, שמחה דרבנה אותי להשתלב באחד מקורסי האימון אצלה, עברתי קורס אימון אישי , תהליך האימון שבה את ליבי ואת חיי, נחשפתי לעוצמות שבי התיידדתי עם החסמים שלי. את האימון שילבתי באהבה רבה בחיי האישיים ובחיי המקצועיים. עבורי ההמשך היה כבר ברור: קורס אימון מתקדם, אשר העמיק את ידיעותיי, הרחיב את ארגז הכלים שלי, הקורס חידד בי מיומנויות רבות בניהן: הקשבה, שינוי שפה ותודעה, לדעת לשחרר, משמעות הסליחה והעיקר בעיני : לקחת אחריות על חיי! עברתי תהליך אישי מרתק ביותר והיום אני מאמינה שאפשרי להפוך חלום למציאות . עשיתי זאת: הגשמתי חלום: אני מאמנת! ידעתי שאני רוצה/חייבת/משתוקקת להעביר את זה הלאה.. בהיותי חברה במזכירות מעמד האישה של המוסד לביטוח לאומי ובשעה שעשינו סיעור מוחות בעניין תכנית העבודה השנתית ובחירת הנושא המוביל של צוות מעמד האישה, סיפרתי ליו"ר הצוות גב' אהובה אביב על התהליך שעברתי והצעתי בהתלהבות להוציא לפועל קורסי אימון אזוריים, אהובה אביב נרתמה לרעיון , דאגה לתקציבים ויצאנו בפרסום לקורס אחד שהפך לשלושה קורסים, ההצלחה הייתה מסחררת. הקורסים הועברו עפ"י המודל הספיראלי אותו פיתחה שמחה והונחה על ידי צוות המנחים המקצועיים והמעולים של מכון כישורים קישורים. המשתתפים בקורס סיפרו במהלך הקורס בסיומו ועוד אחריו על תהליכים אישיים אותם הם חוו, על תהליך ההעצמה אותם עברו ועל אמונה בעצמם. חוויות הקורסים עדיין מהדהדות במסדרונות המוסד לביטוח לאומי...
צביה פרומקין בראשי ממונה תחום הדרכה המוסד לביטוח לאומי ומאמנת אישית
"בשנת 2010-2011 נערך קורס הסמכה לממונות על מעמד האישה במשרדי הממשלה וביחידות הסמך. הממונות על מעמד האישה הן נשים המשמשות בתפקידים בכירים ומבצעות את תפקיד הממונה בנוסף לתפקידן הרגיל. בקורס האמור השתתפו כ- 30 ממונות על מעמד האישה. מדובר בקורס בן 280 שעות, שערך עבורנו מכון "כישורים" בהנהלתה של גב' שמחה לוין. הקורס כלל הרצאות פרונטאליות וסדנאות, אשר הועברו ע"י צוות מכון כישורים ומרצים אורחים. צוות מכון "כישורים" - בראשותה של גב' לוין - נרתם למשימה, השקיע מאמצים רבים, ותרם רבות להצלחת הקורס. "
עו"ד טלילה שחר-רוזנפלד, הממונה על קידום ושילוב נשים בשירות המדינה
"שמחה, את היית הראשונה שהעבירה לי מסר של אור בפוליטיקה. מסר שאפשר גם אחרת, עם חיוך ורכות ויחד עם זאת באסרטיביות מלאה. יחד עם קורס מנהיגות נשים בליכוד הועבר אלינו גם מסר של אחווה ושיתוף. שמחה, את דחפור אנושי העושה ימים כלילות להטמעת מסרים חשובים. הלוואי ונתברך בך תמיד."
מרים מסרי, בתקופה בה שימשה מנהלת אגף נשים בליכוד, על תוכנית ההדרכה לקידום מנהיגות נשים
שמחה יקירתי דצמבר 2012 ראשית שמחתי להכיר אותך ואת המנחות המקצועיות והמקסימות אתן את עובדת ושאתן ביחד מעבירות את החזון שלכן. אתן מחזקות נשים מטפחות את ההערכה העצמית של כל אישה ואישה המשתתפת בקורס שלכן וגורמות להן לגלות את העוצמה הפנימית שלהן. בהזדמנות זו ברצוני ליידע אותך כי אני מסיימת את תפקידי כממונה על מעמד האישה באגף המכס ומע"מ ובימים אלה תבחר מועמדת חדשה שכמובן אמליץ לה על מכון כישורים בחום. בברכה ותודה,
אריאלה בראשי ממונה מעמד האישה מכס ומע"מ
תודה "איך מוצאים את ההבדל שבין לקחת ולקבל עוד תלמד לתת לתת" (חמוטל בן זאב) "בשם עובדות המועצה ובשם המועצה האזורית מטה בנימין אני מבקשת להודות לך על חווית ההשתלמות שמרכז כישורים העניק לעובדות שלי. בתום תקופת ההשתלמות העשירה קבלתי עובדות שלמדו לקחת לקבל ולתת".
רחל לוי, מנהלת משאבי אנוש במטה בנימין
במשרד לקליטת עלייה, על קורס ייעוץ ארגוני לפיתוח צוות הנהלה: "... תהליך הגיבוש והפיתוח של הנהלת המחוז (16 אנשי צוות) גרם בסיומו ל: - יצירת נורמות ארגוניות וצוותיות - שיתוף פעולה לביצוע משימות - שיפור משמעותי בדפוסי התנהגות בהקשר הבין-אישי - גיבוש חזון משותף וגאוות יחידה בהנהגתה המקצועית חשפה הגב' לוין ידע נרחב, ניסיון עשיר, חוכמה, רגישות, ויצירתיות בשיטות הנחייה והדרכה.
יולנדה שטראוס, מנהלת מחוז ת"א והשפלה
"שמחה לוין שימשה כיועצת אסטרטגית לרשות. עבודתה של גב' לוין מצטיינת: -בידע עשיר ומגוון בתחום מעמד האישה -ביצירתיות -בחשיבה וייזום יוזמות חדשות -במיומנויות גבוהות של הנחיית קבוצות -ביכולת לתת מענה תמיכתי אישי על פי הצורך -ביחסי אנוש מעולים"
רונית לב ארי, מנהלת רשות הנשים ויועצת לראש הממשלה, על פיתרונות ייעוץ ארגוני של שמחה לוין
"אנו רוצות להודות לך מקרב לב על הסיוע והייעוץ שהענקת לנו להכנת הרפורמה לשינוי תפישת השירות במשרד הקליטה. הניסיון הרב שלך בהובלת שינויים כלל מערכתייםהמלווים בקשיים כדגמת הנעת עובדים והתמודדות עם התנגדויות, סייע לנו מאוד והקל עלינו בהטמעת התהליך במשרד."
של קרן מורג, מנהלת האגף לשיפור השירות במשרד הקליטה, ויפה פינקרט, הממונה על ההדרכה
"...אני מבקשת להודות לך באופן אישי על היחס החם וההיענות במתן ייעוץ שקיבלתי ממך בהכנת תוכנית עבודה שנתית אסטרטגית לעובדות משרד האוצר ועל הליווי המקצועי להפעלת התוכנית."
צביה בן חמו, ממונה על הרווחה במשרד האוצר
שימחה היקרה, היום, אחרי 4.5 שנים מאז שסיימנו את הקורס החלטתי לכתוב לך קצת עידכונים מחיי. כשהתחלתי את הקורס עבדתי בספא והיה לי חדר בבית שבו טיפלתי. היה לי חזון - "לפתוח קליניקה מצליחה, שבה יבקרו כמה שיותר מטופלים, וזה יענה על שלושה צרכים שחשובים לי – סיפוק מהעבודה, נתינה לאחרים ובנוסף פרנסה. הרי למדנו שכדי להיות שבעי רצון (מסופקים) ישנו מודל של משולש הזהב הכולל – עניין, כבוד וגמול, וחשוב שיהיו 2 מבין ה – 3. ברצוני להגיע למצב בו יש לי בעבודתי את כל ה – 3. אני יוצאת לדרך עם היעד, החזון והמטרות שהצבתי לעצמי... פרויקט זה, והקורס בכלל נתנו לי כלים מדהימים להתמודדות עם ההחלטות והבחירות בחיי. אני לוקחת איתי לדרך את חוקי החיים השונים, את הגישות השונות לאושר, לכסף, להצלחה... ומקווה שנתראה בעוד מספר שנים עם התוצאות המיוחלות" (מתוך עבודת הסיום שלי). והנה אני היום – בעלת קליניקה מצליחה עם שותפה.
קליניקת נקודת האור בנס ציונה. אני מתמחה בטיפולי רפואה משלימה לאיזון הגוף והנפש- רפואה סינית (דיקור וצמחי מרפא) ושיאצו לילדים ולמבוגרים. הקליניקה פורחת ומשגשגת וזה בדיוק המקום בו רציתי להיות לפני הקורס. " כשהגעתי לקורס, חשבתי רק על הכלי הנוסף שאני ארכוש לטיפול ועזרה באנשים. אך עכשיו בסיומו של הקורס, אני רוצה להודות לך שימחה ולכל צוות המנחים, למאמנים האישיים, לקבוצה הגדולה וקבוצת החממה על כל מה שחוויתי, למדתי וקיבלתי, על התהליך שעברתי בעצמי, המון המון תודה!" (מתוך עבודת הסיום שלי). יישמתי את הכלים שקיבלתי בקורס, צעד אחר צעד והיום אני נמצאת בשלב בו יש לי את משולש הזהב – עניין, כבוד וגמול. אני בהחלט מסופקת מאוד מעבודתי! אני משתדלת להעביר את הידע הרב שרכשתי למטופלים שלי ולסובבים אותי. אז שוב – תודה ענקית על הכל!
לירון אזולאי מטפלת ברפואה סינית בילדים ובמבוגרים
"שמחה לוין משמשת כיועצת אסטרטגית לרשות קידום מעמד האישה במשרד ראש הממשלה, לאורך תקופות ממושכות, בין השנים 2000-2007, למרבית המנהלות שפעלו ברשות: עו"ד נעמי לירן, רונית לב ארי, יהודית פלוטקין וכיום, גב' מרית דנון. שמחה לוין פועלת יחד עם צוות יועצים מטעמה, ומסייעת לנו בשלושה מישורים עיקריים: 1. ייעוץ אסטרטגי לרשות – תכנון וגיבוש מדיניות עם הוועדה המייעצת.... 2. ייעוץ ארגוני לעניין מיפוי צרכים... 3. מנחה בכירה בהכשרת מנחות למעמד האישה בכל הרשויות... עבודתה של שמחה לוין ושל הצוות מטעמה מצטיינת במקצועיות רבה, ביכולת אנליטית של ארגונים ושל מצבים, בחשיבה יצירתית, בהנעת הלקוחות ליוזמות חדשות וביחסי אנוש מעולים." מתוך מכתבה של אידה בן שטרית, מנהלת אגף מידע ופרסום והממונה על מעמד האישה, המשרד לקליטת עלייה: "שמחה לוין היא יועצת ארגונית ופלטפורמת ניסיון זו מעניקה לעוסקים בתחום מעמד האישה נופך נוסף, המעשיר את החשיבה, מניע ליוזמה וחדשנות, ובמבחן התוצאה, מקבלים רווח נוסף. שמחה לוין היא אשת מקצוע מיוחדת במינה, בעלת מעוף, חזון, ראייה מפוכחת של המציאות, שליטה ברזי הפוליטיקה הארגונית ובדרכים לרישות חברתי ומעמדי של נשים, יכולת הנעה ויישום של רעיונות חדשים, כושר ניתוח של דילמות נשיות, בעלת מחויבות ומודעות פמיניסטית גבוהה ומומחית לבחינת מצבן של נשים בחברה, בכל ההיבטים."
מרי חדיר, סגנית מנהלת הרשות לקידום מעמד האישה, משרד ראש הממשלה

צוות נתיבי ישראל

סיגל –
מתנה לחיים, לא מובן מאליו שמקבלים מהעבודה. מתנה ענקית . הקורס נתן לי כליפ לתפקוד טוב יותר בעבודה ובאופן אישי .בנוסף קבלתי תובנה  קבוצתית- כולן מתמודדות עם אותן דברים בחיים.
 
עינת –
בהתחלה התלבטתי באם להירשם מה שדורש להיפתח עם בנות מהעבודה… הקבוצה הזאת היא מכל הקצוות הכי מעורבב שיש. בקבוצות החממה את מקבלת כלים, את נפתחת, המון חשיבה, תובנות, חוויה נשית שלוקחת אותך להבין שאת לא לבד. יש תקווה ויש דרך, התחברתי לעצמי לקבל את הכל ממקום נקי. מפרגנת למקום העבודה שלי על הקורס הזה שהוא  לא מובן מאליו. תודה לחברה, לסיגל, לענת ,לשמחה.
 
סבטלנה-
בזכות הקורס הגעתי למטרה שהצבתי לעצמי, עזר לי ביחסים בעבודה. תודה לכולם.
 
קרול-
הקורס הקנה לי רוגע, שלווה וזה מתפשט בכל תחומי החיים בעבודה ואישית . פתאום דברים משתנים גם בעבודה וגם בבית. השתנו בי דברים.
 
רחל-
אני שעל פי רוב עובדת בשיא הלחץ, חזרתי להיות רגועה ושלווה.
 
אירה-
הבנתי שכל מה שאני עושה אני עושה נכון. נתן לי כוח להמשיך, עוזר לי בהחלטות.
 
אריאלה-
הקורס הזה הוא מתנה חזרה לחברה. ברמת שיתוף הפעולה זה הגביר את שיוף הפעולה , ממליצה להמשיך לקיים את הקורס גם להבא לקבוצות הבאות כך שיהיו קבוצות הטרוגניות . 
ט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט

לקוחות פרטיים

מכתב של בוגרת קורס אימון 5.5.2015

שמחה היקרה,

זה היה משוב מאוד מרגש 🙂

כיף לקבל באמצע היום כאלה מילות עידוד וחיזוק!

כבוד גדול היה לי להכירך. הקורס היה מאוד מעצים, יצירתי ובעל מעוף!

התברכת בכישרון גדול לרתק את השומעים, לנתח לעומק התנהגויות ומצבים ולהאיר את דרכנו.

להתראות… 🙂

שלי 

מכתב של בוגר קורס אימון שהסתיים זה מכבר נוב' 2015

קצת מהתהליך של ההחלטה שלי ללמוד דווקא בכישורים.
לאחר שהחלטתי כי אני רוצה להסב מקצוע ולעסוק ביעוד שאני אוהב, שזה נתינת כוחי וכישורי לאחרים כדי להביא את בשורת היהדות העיקרית שהיא חסד צדקה ואהבה. (במקצועי אני נגר שהיה בעל נגריה עם עובדים ועסקתי בפרויקטים גדולים וקטנים בשוק הרחב ובשוק הפרטי. ולאחר שנתיים של לימודי עיצוב פנים ושנה וחצי בלימודי נהול רשתות מיחשוב)
עשיתי סקר שוק לגבי התוכן וצוות המלמדים במספר מכללות כולל שעות לימוד לניסיון, הגעתי אל בית הכישורים לשיחה עם לאה שהיא אחת מהצוות.
מהרגע הראשון שניכנסתי לבית (בגלל הידע הנרחב שיש לי בעיצוב ובמקצוע הנגרות) יכולתי להרגיש וגם להיתבונן מתוך תובנה על איכות היוצרת של המכללה 
ולעשות לעצמי ניתוח על אופי המקום ועל התחושה שזהו מקום שיש בו רצון לפתיחות עם רוחב לב.
המקום כשלעצמו מרשים בעיצובו וביכולת שלו להביא לרוגע ולסוג של אנרגיה חיובית מעצם עיצובו שכלול משני ניגודים שבעצם משלימים אחד את השני.
מצד אחד מאד מסודר וסטרילי ויכול להטעות, ומצד שני החלל הצבעוניות המיקום של החדרים והשרות שכל חדר נותן גורמים לחמימות ולחברתיות ומעוררים את היכולת הרגשית החברתית.
התחושה הראשונה היא של הקפדה אבל עם הרבה מרחב של נתינה ודאגה לפרטים הקטנים שפועלים על הרגש ותחושת הביתיות.
המכלול הזה, ביחוד שהשאלה הראשונה ששאלתי זה מי עיצב את המקום ונענתי שזאת שמחה שהיא בעלת המקום, נתן לי תובנה על היוצרת עוד לפני שפגשתי אותה לראשונה.
ביחד עם השיחה המעוררת עם לאה החלטתי שזה המקום שממנו אני יכול לשאוב את מיטב האיכות של המטרה שלי.
ונכון לא הכל ורוד כי בסופו של דבר אנחנו בני אדם ולא מלאכים, אבל הטוב והחיובי רב מאד על הפחות, ומבחינתי זה לא מובן מאליו לראות כל כך הרבה רצון טוב של 
נתינה עם יכולת ההכלה ההקשבה והמקצועיות מכל הצוות, משמחה עופרה מיכל לאה ועוד מיכל ועוד כמה מרצים שהופיעו בפנינו…………
ובאמת אני מבין את החשיבה שעצם היותי חרדי שלומד כביכול במקום שהוא חילוני
יוצר מצד אחד תמיהה ומצד שני הרגשה של אופטימיות שיש גשר בין שני "העולמות".
אבל כמוני יש הרבה בעולם החרדי ואני יכול להעיד שהוא הרוב המכריע.
כל אדם נבחן קודם כל על פי עיני הרואה, ומטבענו אנחנו שיפוטיים וביקורתיים ונעולים בתוך תובנות המבוססות אצלנו מילדות דרך החינוך החברה החוויות וכ'ו.
לכן כל אדם שרוצה להגיע למקום של ראיה חיובית ואופטימית חיב לנקות מעצמו
את נקודות המחסום האנושית של השיפוטיות והביקורתיות ולראות כל אדם ואדם על פי מה שהוא בפנימיותו ולא על פי הראות החיצונית בלבד.
ולסכום תודה לך שמחה ולכל הצוות על תקופה יפה שבילינו החכמנו אהבנו וגם התווכחנו. 
ואני כבר מתגעגע לרגעים אלה בשמחה.
יעקב

25.10.15
מכתב שנשלח לאחרונה על ידי אחת הבוגרות שלנו למנהלת ההדרכה שלה:

"למדתי במכון כישורים במזכרת בתיה, אימון אישי. ואני ממשיכה ללמוד לימודי עתודה במכון.

את המכון מנהלת שמחה לוין. רב המשתתפים בקורס היו נשים.

הבנתי משמחה שיש לה איתך פגישה.

אני לא יודעת מה מהות הפגישה, אבל אם זה להוציא קורסים למכון כישורים במזכרת בתיה או להביא מאמנים של המכון אלינו לשדה, אני חייבת לציין את המכון לחיוב.

הרבה בנות שעשו איתי את הקורס, עשו קורסי המשך במכללה בגלל קורס פנימי ששמחה העבירה אצלן בארגון (כביש ישראל, מכס ועוד).

המאמנים של המכון והתוכנית אותה הם מעבירים מעוררי השראה, מעוררי שינוי, חודרים פנימה לבטן ומעלים למודעות דברים שלא תמיד אנחנו מצליחות לזהות בתוכנו.

כל הנשים שעברו  אצל שמחה קורס עשו שינוי בחייהן (ואני מעידה מתוך קורס בן 25 נשים , והקורס שאני עושה עכשיו 20 נשים – יש רק בחור אחד..).

את המטרה כל אחת מהנשים קובעת לעצמה, הקורסים מאוד מעניינים, מועברים בצורה מאוד אישית, ברגישות מרשימה, בהכלה והרבה אהבה."

ממליצה בחום!!
חני
למשפחת קישורים היקרה שלום, 
רציתי לשתף אתכם על תפנית חדשה בחיי. בשבוע שעבר זכיתי להגשים חלום .
במסגרת עבודתי  התמנתי להיות "מלווה ומקדמת תהליך" בטיפול במשפחות עם ילדים בעלי עודף משקל .
זהו תפקיד פיילוט מאוד מאתגר אותו יזמתי .
הזרעים הראשונים לחלום נזרעו בדיוק לפני שנה עם הצטרפותי לקורס מאמנים אישיים בקישורים.במהלך השנה זרעי החלום נבטו והתפתחו.
 בעזרת הכלים והעצמות שקיבלתי בקישורים הפנמתי את "הדרך הספירלית" הדורשת אמונה,העזה,חיוביות וסבלנות להגשמת החלום וצמיחתו. ועכשיו במהלך העתודה למדתי כיצד "לטפח ולדשן" כדי לזרז  את תהליך וההגשמה. וזכיתי  בלבלובו.
לשמחה , אורית  ועפרה
לשותפיי בחממת העתודה  ,
לשוקי וחממת אמי"ר
 ולכל משפחת הקישורים היקרים
מודה לכולכם מקרב לב על חלקכם ,השראתכם ותרומתכם בתהליך מרתק שאני עוברת.
ברצוני לאחל לכולם חג ט"ו בשבט מלבלב, שתקצרו במהרה את פירות זרעי החלום שלכם אסתי בקרמן
 


 יפה רגב
     
פרשתי ממשרד החינוך ונשארתי כמנחה חברתית בחדר המורים. הגעתי עם המון רציו ופה הפעילו לי את הרגש, שעובד במנה מוגברת. הרשיתי לעצמי שחררתי שליטה. כישורים בשבילי אם ניקח את דימוי החממה – זה דשן שגורם לי העצמה וצמיחה והסובבים שלי משתנים.


 
רויטל נחום
   
 נולדתי בכישורים יחד עם ביתי. באתי עם המון רגש ואיזנו לי פה בין הרציו לרגש.
 


 


 
ציפי יקולב
   
 פרשתי ממשרד החינוך, התייחסתי לשנה 1 כשנת שבתון וחיפשתי את האימון האישי שישלים לי מעגל נוסף מכל התפקידים. חיפשתי מקום אינטימי קטן, לא המוני וממש נשאבתי למקום הזה, עם הזמן קורס הנחית קבוצות הוסיף ושידרג באופן מאוד משמעותי והיום אני עוסקת בהנחיית הורים לילדים עם בעיות קשב וריכוז. תודה על כל האפשריות שכישורים נתן.


 דינה גולדמן
     
השתחררתי מהמשטרה לפני שנים. עד היום אנחנו בקשר עם החממה, הקורס אישר לי להיפתח לאחרים ולפתוח אחרים אלי. כישורים בשבילי זה קשר בלתי ניתק, יש תחושה של שייכות מדהימה. הרגשתי כמו בית, כמו משפחה.


 
שלומית בן חיים
     
זו משפחה שרכשתי בה כישורים לצמוח ולהתקדם.
 
 


 אבי יוספי
   
מסיים פה קורס רביעי, יש פה משהו שלא מסתכל על היוקרה אלא מחמם את הלב. יש פה אווירה שמרגישים אותה.
 


 אמיר דגן 
   
מנהל במכתשים אגן, אני מרגיש שהקורס עוזר לי להגשים את עצמי, עוזר לי להתחבר לעצמי.
 


 
טלי אבוטבול
   
 המקום בשבילי הוא בית. אפילו הדרך נעמה לי זו הגשמת חלום עבורי.


 איתן קוברסקי 
  
עו"ד בירושלים, מה שלמדתי הפך לחלק ממני. כחלק מההסתכלות שלי על החיים שלפני, כן לא הרשתי לעצמי להגיד, האימון.
 
 


 נעמי גדות
   
 המקום נתן לי המון כלים וכוח והגשמתי  את החלום להיות מאמנת – עזבתי את ניהול בית הספר, כישורים נתן לי אור בחיים.  


 שולי עדני

מנהלת תחום משאבי אנוש במוסד לביטוח לאומי. אני 10 שנים בקשר עם כישורים שבשבילי זה בית + משפחה. דרך מדהימה. חלק ממני וששואלים איך אני מרגישה אני אומרת – אני חיה את החלום. החזון שלי התגשם.


 איקה אביב
   
 ב-2008 אחרי שפרשתי ממשרד החינוך, המבנה מדבר אלי ואני אוהבת אותו ואת החום של האנשים.
 


 
מרי קסלר 
  
למדתי אימון והנחיית קבוצות בשנה האחרונה אני עוסקת בתחום האימון והטיפול. למדתי פה שיש תהליך יותר חשוב מהמטרה עצמה. כישורים מאוד משמעותי בשבילי.


 שוקי זיו
   
 חיפשתי מקום שיכיל אותי אחרי שינוי שקרה בחיי, קיבלתי פה רוגע וספגתי אוירה חמימה וקיבוצית, העצמתי את ארגז הכלים שהיה לי והיום אני מרגיש הרבה יותר נוח עם מה שקיבלתי פה – אני נינוח יותר, מקשיב, אמפטי יותר.


 פנינה אלמוג
 הגעתי לכאן אחרי 25 שנים בצבא, כישורים בשבילי זו אפשרות שפעם בחיים עצרתי ואפשרתי לעצמי גם להרגיש והיום אני מאמנת אישית + מנחת קבוצות ומנהיגות, בהרבה מקומות במשרד הביטחון ושירות בתי הסוהר.
 
 


 אמלי פרי

חווית הלמידה בכישורים עבורי היה קלף מפתח בצומת דרכים מאוד משמעותית בחיי.
תהליך ההתבוננות העמוק פנימה, במקביל ללמידת עולם תוכן מרתק ומאתגר, היו שילוב מנצח עבורי.
כעשרה חודשים חיכיתי מדי שבוע שיגיע יום שלישי. 
מה שמיוחד כל כך בתהליך הלמידה בכישורים הוא החוויה הגדולה שסביב כל נושא. הלמידה מוטמעת אל תוך העצמות ממש. 
מלווה בהתנסויות דינמיות מאתגרות, מחוללת רגשות ומחשבות, מזמינה את הצד היצירתי שבנו אל החדר מדי שיעור, מאפשרת מקום לביטוי של כל אחד ואחד בקבוצה. 
הלמידה בכישורים הייתה פלטפורמה מדהימה לצמיחה האישית שלי 
המרצים המקצועיים הנהדרים תמיד תמכו ודחפו אותי קדימה, היה להם חשוב לראות ולשמוע כי אני מממשת את עצמי, כי אני לוקחת את החומרים לשטח, משתלבת במעגל העבודה, פותחת דלתות בעולם הייעוץ הארגוני.
הרגשתי שבאמת חשוב להם שאני אביא את עצמי ואת היכולות שלי לידי ביטוי 
וזה כשלעצמו חיזק אותי ולימד אותי להאמין בעצמי ולהאמין שהכל אפשרי, ואם יש רצון יש דרך .
שמחה מיכל יגאל חנה ריתקתם אותי , מילאתם אותי בחלקים מתוך עצמי, עזרתם לי להתחבר למשאבים הפנימיים שלי ולבחור להיות מי שאני רוצה להיות.
לא לפחד, לחשוב בגדול, ללכת על החזון האמיתי שלי. 
התכנים המקצועיים חוללו מהפכות בעסק שלי.
ממנהלת שמכבה שרפות הפכתי להיות מנהלת מנהיגה , שמעוררת השראה, שמשתפת את עובדיי בתהליך קבלת ההחלטות בארגון.
העסק שלי קיבל מתנה גדולה . הצוות שלי קיבל מנהלת עם אינטליגנציה רגשית גבוהה ויכולה הכלה גבוהה.
אני מרגישה שהצלחתי לזהות בקורס את כל החוזקות שלי , ולפתח אותם להרחיב אותם ולהעצים אותם לכדי פריצת גבולות של עצמי .
תודה ! 
על הזכות הגדולה , תודה על הדרך ותודה על האהבה שקיבלתי ועל כך שהאמנתם בי ודחפתם אותי ליצור את מציאות חיי , 
כי אם אתה יכול לחלום את זה 
אתה יכול לעשות את זה ! 
ובזכות שמחה , והצוות, אני כבר התחלתי לעשות את זה ! 


 ענבל ושלומית – הנחיית קבוצות:
עם סיום עבודתנו המעשית כמנחות סדנא לפיתוח צוות במעון של ויצ"ו ברצוננו לשתף בחוויה שעברנו שהיא משמעותית
ביותר עבורנו.
ראשית בהתרגשותנו הגדולה להתחיל את העבודה – עם סיום קורס מנחי קבוצות ב"כישורים".
המשתתפות עברו תהליכים משמעותיים מאד בפן האישי והמקצועי, ויחסי העבודה במעון השתפרו מאד.
המפגשים עבורנו היוו נסיון והתנסות בכלים אותם רכשנו במהלך הקורס: טיפול בהתנגדויות, עבודה עם תוכן ותהליך,סוגי התערבות מנחה,
התמקדות בכאן ועכשיו, עמידה בסטינג, והכי חשוב – נתינה. הרגשה שהתרחש תהליך מש/מעותי במעון.
הליווי וההדרכה שלך שקיבלנו במהלך הסדנא – היו אבן דרך עבורינו והעצמה כמנחות.
אנו יודעות שאין דרך טובה מזאת להכשיר עצמנו כמנחות – לשבת על כסא ההנחייה ולהתנסות.
העבודה שלנו בקו היתה מפרה ואנו בטוחות שנמשיך להנחות יחד ונבנה את דרכנו המקצועית.
בתודה
ענבל ושלומית
 

מתוך מכתבו של חנוך דאום כוכב "מחוברים"השתתפתי בקורס הנחיית קבוצות במכללת קישורים
בשיתוף האוניברסיטה .
במהלך הקורס שהיה מעניין ומלמד  גיליתי שני דברים :
גם נהניתי ללמוד הנחיית קבוצות וגם בסוף הקורס גיליתי
שעברתי תהליך מרתק בתוך קבוצה .
מומלץ בחום.
בברכה, חנוך דאום

היי שמחה,
רואה לנכון, לפנות אליך ולספר לך קצת, את שעברתי מאז למדתי בקורסים אצלך בשנת 2007 כך זוכרת.פיתחתי סדנאות העצמה וידע כלכלי,חוקי עבודה ושכר במעבר בין תרבויות.את הסדנאות האלו הפנתי לקהל היעד של הנשים מהקהילה האתיופית.על מנת לחזק את התא המשפחתי.  העברתי ומעבירה סדנאות כאלו..בהנאה והצלחה יתרה.כמו כן..עוסקת כמאמנת אישית להעצמה וחיזוק נשים..ומעבירה הרצאות למשפחות חד הוריות בתחומים שונים.מסיבות שונות החלטתי בחודשים האחרונים,לעצור את המרוץ..להכנס לרוגע..ולבחון צעדיי מחדש.יצרתי לי מרחב מוגן פנימי של שקט..ע״י כך שפשוט הפסקתי פעילות בתחום..כדי להתחבר ולמצוא דרכים נוספות ו/או חדשות מחדש.ובזמן שנוצר..הבטתי לעבר ספריית הספרים העצומה שלי בנושאי העצמה,מודעות ןחשיבה חיובית…והספר שלך-"מפה לשם,איך להפוך חלום למציאות" פשוט נצץ לעייני..הגיע העת..כן רק כעת..הגיע הזמן ..לקרוא בו מהתחלה ועד סופו.וכמו שאומרים לכל דבר הזמן שלו…וברצוני לשבח אותך על הכתיבה הנוגעת כל כך,על ההסברים והתאורים שמתחברת אליהם היום יותר מתמיד..הספירלה..קיבלה משמעות אמיתית ומובנת יותר בשנים אלו.קוראת את הספר..בחיבור עצום..מרגישה כאילו כל התנסות שלי כתובה…ומרגישה שהנה מתחברת שוב לעוצמה ולכח..מוצאת את הכיוון החדש…אין ספק שהניסיון עושה את שלו..והיום ההבנה עמוקה מאוד..וסוחפת הרבה יותר.תודה לך..על הקורס ,
תודה על הספר,
תודה על מי שאת.
 סיפורן מלכי   
מתוך מכתבה של שלומית בן חיים, מרצה, מנחת קבוצות  ויועצת, מאמנת לשינוי לחיים, מתמחה באימון תזונתי ובאימון רפואי. בוגרת קורס מנחים מאמנים, קורס אימון מתקדם (מאסטר קואצ'ינג). סטודנטית בקורס סופר ויז'ן

"את, שמחה יקירתי, גרמת לי לקבל שוב ושוב את ההחלטה להמשיך בלימודי אימון אישי והנחיית קבוצות במכללת כישורים קישורים, למלא את ארגז הכלים הבסיסי שהיה לי בכלים מדהימים נוספים, להיחשף לגישות חדשות נוספות וליצור חברות עם אנשים מגוונים ומדהימים. 

ברגע ששיניתי את גישתי לחיים והחלפתי את המשקפיים המתבוננים על החיים במשקפיים ורודים ואופטימיים יותר, עברתי כברת דרך נוספת לשינוי, דבר המאפשר לי היום לקחת את ה"תורה" שלך ולהנחיל אותה לאחרים בדרך שלהם לשינוי. 
תודה על היותך מדהימה כפי שאת שהצלחת להשפיע על חיי בתקופה כה קצרה. 

תודה על השיעורים המרתקים שלך ושל המרצים והמאמנים המדהימים שהנם נכס למכללת כישורים קישורים"
 

 
מתוך מכתבו של ג'קי כחלון, מאמן לשינוי התנהגותי המתמחה בעבודה עם ילדים בעלי הפרעות התנהגות ולקויות למידה, בוגר קורס אימון בסיסי וקורס אימון מתקדם"…תבנית החשיבה שלי  כלפי עצמי השתנתה וכן גם הגישה שלי אל אחרים.…הכלים והתובנות שנלמדו בקורס מסייעים לי להביא את התלמידים שלי לרמות גבוהות יותר וכמובן שכך הוא הדבר גם בחיים האישיים.
…חשוב לציין שנשארתי אותו אדם רציונאלי, אך היום אני מרשה לעצמי, ורואה בזה יתרון, לשלב כלים נוספים על מנת להשיג מטרות.
אני חושב שאנחנו הגברים צריכים להעניק לעצמנו כמתנה את הקורס הזה ולא להשאיר רק לנשים ליהנות מעולם תובנות מופלא."
 
 
מתוך מכתבו של משה בנימין, מהנדס ומנהל פרוייקטים, בוגר קורס מנחים מאמנים"בזכותכם יצאתי למסע מרתק ביותר לשינוי החיים.
הבנתי שתהליך השינוי בחיים הוא מעגלי ולא ליניארי ולכן התחברתי מאוד למודל הספיראלי, פרי פיתוחה של שמחה לוין." 
 
 
מתוך מכתבו של איתן קוברסקי, עורך דין ומגשר, יועץ למנכ"ל פז סולאר בתחום הרגולציה ושותף במשרד עורכי דין "כרמלי-ארנון" בירושלים:"ברצוני לשתף אותך בהתרשמות ובחוויה מהשיעור אמש. השיעור היה בנושא העבודה על פי ביירון קייטי והועבר ע"י ד"ר אורית אטיאס. השיעור היה מרתק, המרצה היתה מדהימה ביכולתה הייחודית להעביר את התלהבותה, מקצועיותה והבנתה בנושא, כמו גם היכולת לתקשר עם כל החברים בקבוצה ולהקרין עד כמה היא מאמינה במה שהיא אומרת. יכולותיה, כישוריה והאמינות שהקרינה בדבריה היו דבר הראוי בהחלט לחיקוי והערכה.לסיכום – קורס המאמנים מוצלח ומקנה כלים רבים, אולם גם אם הייתי מצטרף לקורס רק בשביל שיעור זה – דיינו."
 

מתוך מכתבה של מרים מסרי, מנהלת אגף נשים בליכוד,
על הדרכה ארגונית בנושא מנהיגות נשים:
 
"שמחה,
 את היית הראשונה שהעבירה לי מסר של אור בפוליטיקה. מסר שאפשר גם אחרת, עם חיוך ורכות ויחד עם זאת באסרטיביות מלאה.
יחד עם קורס מנהיגות נשים בליכוד הועבר אלינו גם מסר של אחוה ושיתוף.שמחה, את דחפור אנשוי העושה ימים כלילות להטמעת מסרים חשובים.
הלוואי ונתברך בך תמיד."
הערה: מרים מסרי, כתבה את המכתב בתקופה בה שימשה מנהלת אגף נשים בליכוד. כיום היא משמשת מנכ"ל ממרא אסטרטגיות.     
 

מתוך מכתבה של ליאור קלו, M.A במנהל עסקים וייעוץ ארגוני,
מאמנת עסקית, מנהלת בכירה בחברת היי-טק
ומקימת פורום נשות העסקים בנס ציונה.
בוגרת קורס אימון בסיסי, קורס אימון מאסטר וקורס מנחים מאמנים 
"מה שגרם לי לקבל שוב ושוב את ההחלטה  להמשיך את לימודי ה'תורה האימונית' של מכללת כישורים קישורים הוא אוסף של כלים, תובנות, אמצעים, פרספקטיבות, גישות ואנשים מגוונים, שיחד יצרו ספקטרום רחב של מבט, בחינה ובדיקה של אספקטים שונים בחיי ובחיי מאומניי…"
 
מתוך מכתבה של יפה רגב פרשתי ממשרד החינוך ונשארתי כמנחה חברתית בחדר המורים. הגעתי עם המון רציו ופה הפעילו לי את הרגש, שעובד במנה מוגברת. הרשיתי לעצמי שחררתי שליטה. כישורים בשבילי אם ניקח את דימוי החממה – זה דשן שגורם לי העצמה וצמיחה והסובבים שלי משתנים.
 
מתוך מכתבה של רויטל נחום נולדתי בכישורים יחד עם ביתי. באתי עם המון רגש ואיזנו לי פה בין הרציו לרגש.
 
מתוך מכתבה של נאוה רונן מאמנת אישית ועסקית יכולה לומר  שהמהפך שלי עם כישורים זה סוג של אירוע מכונן בחיי. כישורים תרמה לי בצורה בלתי רגילה להיות את זה גם לעצמי, למשפחה שלי, לסובבים אותי ולתת את זה למתאמנים שלי, כך אני מתעצמת יותר, כישורים היה האור שהוביל אותי למקום הזה. אני מאמנת אנשים בחו"ל בטלפון. 
 
מתוך מכתבה של ציפי יקולב פרשתי ממשרד החינוך, התייחסתי לשנה 1 כשנת שבתון וחיפשתי את האימון האישי שישלים לי מעגל נוסף מכל התפקידים. חיפשתי מקום אינטימי קטן, לא המוני וממש נשאבתי למקום הזה, עם הזמן קורס הנחית קבוצות הוסיף ושידרג באופן מאוד משמעותי והיום אני עוסקת בהנחיית הורים לילדים עם בעיות קשב וריכוז. תודה על כל האפשריות שכישורים נתן.
 
מתוך מכתבה של דינה גולדמן השתחררתי מהמשטרה לפני שנים. עד היום אנחנו בקשר עם החממה, הקורס אישר לי להיפתח לאחרים ולפתוח אחרים אלי. כישורים בשבילי זה קשר בלתי ניתק, יש תחושה של שייכות מדהימה. הרגשתי כמו בית, כמו משפחה.
 
מתוך מכתבה של שלומית בן חיים זו משפחה שרכשתי בה כישורים לצמוח ולהתקדם.
 
מתוך מכתבו של אבי יוספי מסיים פה קורס רביעי, יש פה משהו שלא מסתכל על היוקרה אלא מחמם את הלב. יש פה אווירה שמרגישים אותה.
 
מתוך מכתבו של אמיר דגן מנהל במכתשים אגן,אני מרגיש שהקורס עוזר לי להגשים את עצמי, עוזר לי להתחבר לעצמי. 
 
מתוך מכתבה של טלי אבוטבול המקום בשבילי הוא בית. אפילו הדרך נעמה לי זו הגשמת חלום עבורי. 
 
מתוך מכתבו של איתן קוברסקי עו"ד בירושלים, מה שלמדתי הפך לחלק ממני. כחלק מההסתכלות שלי על החיים שלפני, כן לא הרשתי לעצמי להגיד, האימון. 
 
מתוך מכתבה של נעמי גדות המקום נתן לי המון כלים וכוח והגשמתי  את החלום להיות מאמנת – עזבתי את ניהול בית הספר, כישורים נתן לי אור בחיים.  
 
מתוך כתבה של שולי עדני מנהלת תחום משאבי אנוש במוסד לביטוח לאומי. אני 10 שנים בקשר עם כישורים שבשבילי זה בית + משפחה. דרך מדהימה. חלק ממני וששואלים איך אני מרגישה אני אומרת – אני חיה את החלום. החזון שלי התגשם. 
 
מתוך מכתבו של איקה אביב ב-2008 אחרי שפרשתי ממשרד החינוך, המבנה מדבר אלי ואני אוהבת אותו ואת החום של האנשים. 
 
מתוך מכתבה של מירי קסלר למדתי אימון והנחיית קבוצות בשנה האחרונה אני עוסקת בתחום האימון והטיפול. למדתי פה שיש תהליך יותר חשוב מהמטרה עצמה. כישורים מאוד משמעותי בשבילי. 
 
מתוך מכתבו של שוקי זיוחיפשתי מקום שיכיל אותי אחרי שינוי שקרה בחיי, קיבלתי פה רוגע וספגתי אוירה חמימה וקיבוצית, העצמתי את ארגז הכלים שהיה לי והיום אני מרגיש הרבה יותר נוח עם מה שקיבלתי פה – אני נינוח יותר, מקשיב, אמפטי יותר. 
 
מתוך מכתבה של פנינה אלמוג הגעתי לכאן אחרי 25 שנים בצבא, כישורים בשבילי זו אפשרות שפעם בחיים עצרתי ואפשרתי לעצמי גם להרגיש והיום אני מאמנת אישית + מנחת קבוצות ומנהיגות, בהרבה מקומות במשרד הביטחון ושירות בתי הסוהר. 
 

מתוך מכתבה של עו"ד טלילה שחר, הממונה על קידום ושילוב נשים בשירות המדינה: 

"בשנת 2010-2011 נערך קורס הסמכה לממונות על מעמד האישה במשרדי הממשלה וביחידות הסמך. הממונות על מעמד האישה הן נשים המשמשות בתפקידים בכירים ומבצעות את תפקיד הממונה בנוסף לתפקידן הרגיל. בקורס האמור השתתפו כ- 30 ממונות על מעמד האישה.
 
מדובר בקורס בן 280 שעות, שערך עבורנו מכללת "כישורים" בהנהלתה של גב' שמחה לוין.
הקורס כלל הרצאות פרונטאליות וסדנאות, אשר הועברו ע"י צוות מכללת כישורים ומרצים אורחים. צוות מכללת "כישורים" – בראשותה של גב' לוין – נרתם למשימה, השקיע מאמצים רבים, ותרם רבות להצלחת הקורס. "
 
 

מתוך מכתבה של מרים מסרי, בתקופה בה שימשה מנהלת אגף נשים בליכוד, על תוכנית ההדרכה לקידום מנהיגות נשים: 

"שמחה, את היית הראשונה שהעבירה לי מסר של אור בפוליטיקה. מסר שאפשר גם אחרת, עם חיוך ורכות ויחד עם זאת באסרטיביות מלאה.
יחד עם קורס מנהיגות נשים בליכוד הועבר אלינו גם מסר של אחווה ושיתוף.
שמחה, את דחפור אנושי העושה ימים כלילות להטמעת מסרים חשובים.
הלוואי ונתברך בך תמיד."
 

כל מה שאתם צריכים זה רק למלא את הטופס ולעשות את הצעד הראשון

נשמח לענות לכם על כל שאלה

השאירו פרטים בטופס או צרו איתנו קשר: 050-281-2825